O nas

Jesteśmy specjalistami od natryskiwania cieplnegoCentrum Badawcze Powłok Ochronnych CEBAPO sp. z o.o. jest młodym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Na stałe współpracujemy z Instytutem Mechaniki Precyzyjnej. Najmocniejszą stroną CEBAPO jest zespół osób z wieloletnim doświadczeniem w branży natryskiwania cieplnego powłok metalowych. Wyróżnia nas skuteczność stosowanych rozwiązań i samodzielność pracowników, którzy od 1990 roku wykonują powłoki natryskiwane cieplnie na wszelkich konstrukcjach lub elementach maszyn i urządzeń narażonych na agresywne oddziaływania środowiska lub szczególnie trudne warunki eksploatacji. Zatrudniając wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, zapewniamy najwyższą jakość naszych usług a nakładane przez nas powłoki charakteryzują się wysokimi parametrami użytkowymi, pełną zgodnością z obowiązującymi normami PN EN ISO i gwarantowaną trwałością. Usługi natryskiwania prowadzimy zarówno w naszych dwóch zakładach technologicznych jak również na miejscu u Klientów.

Chcemy podkreślić, że mamy dużą praktykę w wykonywaniu natryskiwania cieplnego a powłoki wykonane przez zespół pracowników CEBAPO nigdy nie były reklamowane.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zarząd i Pracownicy

FU                                                                                                               

 

Projekt pt.: „CEBAPO SP. Z O.O. JAKO FIRMA ODPOWIEDZIALNA SPOŁECZNIE” współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, nr Umowy o udzielenie wsparcia: 33/SPPW/DPP/2013. 

Szczegóły – kliknij tutaj: http://www.cebapo.pl/firma-odpowiedzialna-spolecznie